עו"ד יעקב פרטוש

עו"ד יעקב פרטוש
עו"ד יעקב פרטוש

עו"ד יעקב פרטוש עוסק מזה כ- 20 שנה בתחום המקרקעין, ומאחוריו נסיון רב באלפי עסקאות נדל"ן והוא מייעץ ומייצג לקוחות רבים בכל הנוגע לרכישת נדל"ן בישראל ומתמחה בכל הקשור לדיני מקרקעין, תחום משפטי רחב היקף, מורכב ומגוון. 

עסקאות מקרקעין הן נפוצות יחסית, אך הן עשויות להיות מורכבות ומסובכות, מה שהופך את המעורבות של עורך הדין לקריטית במיוחד. המורכבות של העסקאות והדינים המסדירים אותן, אשר נמצאים בחוקים שונים ותקנות שונות, מצריכות טיפול של בעל מקצוע עם התמחות ספציפית בדיני מקרקעין.

הידע המקצועי הספציפי של עורך דין יעקב פרטוש מאפשר לו לייעץ איך להוזיל עלויות בעסקאות בהן הוא מייצג את לקוחותיו, כיצד להפחית תשלומי מיסים  ולערוך חוזה מקרקעין שמגן על הלקוח.

עו"ד יעקב פרטוש מטפל גם בהליכים משפטיים בבתי המשפט ומול ערכאות שונות כגון ועדות ערר, המפקח על הבתים המשותפים, גישורים ובוררויות, מחלוקות וסכסוכים, פירוק שותפות במקרקעין, וכו'.

במרבית המקרים, רכישת דירה היא אחת העסקאות החשובות ביותר בחייו של אדם ממוצע שאינו משקיע בנדל"ן. זו הסיבה לכך שעורך דין יעקב פרטוש שמכיר היטב את התחום מהווה מרכיב חיוני בעסקה, משום שהוא דואג לכך שתהיה מדויקת ומקצועית ככל הניתן. חלק ניכר מתפקידו הוא לזהות טעויות בעריכת החוזה, ברישום הזכויות או בענייני המיסוי, אשר עלולים לעלות בעיכובים או בכסף רב עבור המוכר או הקונה.

עו"ד יעקב פרטוש מתמחה בטיפול בנושא המיסוי החל בעסקאות נדל"ן מאחר ורשויות המס בישראל מטילות מיסים ייעודיים ברכישה וקנייה של נכס, כגון מס רכישה מצד הרוכש והיטל השבחה ומס שבח מצד המוכר. ליווי נכון של העסקה הוא לייצג את הלקוח מול רשויות המס, להגיש תחשיב מס ולדאוג כי שומות המס ברורות, ידועות ומותאמות למצב במציאות.