עיתונות

ג'ודי ניר מוזס מוכרת את הבית ההיסטורי תמורת 18.5 מיליון שקל

אשת התקשורת מתגוררת לבדה בבית פרטי ברמת גן, שמתפרש על פני 1,150 מטרים ומכיל 13 חדרים • לבית זיקה היסטורית והוא מיועד לשימור קל • על אף המחיר הגבוה כבר יש מתעניינים ברכישה • משפחת מוזס רכשה את הנכס כשג'ודי הייתה ילדה

צעד נכון אבל רחוק מלהספיק

תגובה לרפורמת המשכנתאות של בנק ישראל

אינצ'ליני – מכונה משומנת לשיווק פרויקטים

אינצ'ליני מסביר כי המתכון הוא שיווק פרויקטים בשיטות עבודה משומנות ומקצועיות

תושבי החוץ מסתערים על שוק הנדל"ן

חדשות טובות למוכרי הדירות • העלייה באנטישמיות והקורונה המשתוללת מתורגמות לעלייה חדה בביקוש לדירות בישראל • החוט המקשר בין מוכרי הדירות והבתים בישראל לבין תושבי החוץ הוא מרצ'לו אינצ'ליני, המנכ"ל והבעלים של חברת פרנצ'י נדל"ן

תושבי החוץ מסתערים על שוק הנדל"ן

חדשות טובות למוכרי הדירות • העלייה באנטישמיות והקורונה המשתוללת מתורגמות לעלייה חדה בביקוש לדירות בישראל • החוט המקשר בין מוכרי הדירות והבתים בישראל לבין תושבי החוץ הוא מרצ'לו אינצ'ליני, המנכ"ל והבעלים של חברת פרנצ'י נדל"ן

מרצ'לו אינצ'ליני

בגיל 5 עלה לארץ מוונציה שבאיטליה. קריירת הנדל"ן שלו החלה בעסק משפחתי לאומנות "הסטוקו ונציאנו" (עיצוב קירות בסגנון איטלקי). מרצ'לו המשיך להרחיב את פעילותו דרך קשרים בינלאומיים והפך למוביל בתחומו –בשיווק פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, החל ממיליון ₪! דירות ובתים – יד שניה בת"א וגוש דן. מרצ'לו מחזיק במאגר עצום של מעל מיליון וחצי תושבי חוץ (!) וקשר הדוק עם הקהילות היהודיות בעולם. "זו השליחות שלי" ראיון בניחוח ישראלי איטלקי."

הסתערות חסרת תקדים של תושבי חוץ לרכישת דירות בפרויקטים בכל הארץ

מרצ'לו אינצ'ליני, קבלן בניין, בנאי אמן ויזם, הוא המנכ"ל והבעלים של חברת פרנצ'י נדל"ן. מדירות פאר ליהודים העשירים בעולם ועד פתרונות מגורים למעמד הביניים, הוא מתבל כל מיזם מקומי בניחוח של יוקרה איטלקית

פרנצ'י נדל"ן – מרצ'לו אינצ'ליני, מגדילים עבורכם משמעותית את קהל הלקוחות הפוטנציאלי

חושבים למכור את הנכס? מדור המומלצים ממליצים בחום על חברת הנדל"ן המובילה בישראל, בעלת מאגר הלקוחות הגדול ביותר מחו"ל

איש העסקים מרצ'לו אינצ'ליני הדהים את SOS חיות באירוע מפואר ותרומה מפתיעה

אתמול בערב התקיים אירוע הוקרה והצדעה עבור מתנדבי SOS חיות, אותו ארגן נשיא ידידי SOS איש העסקים והנדל״ן מרצ׳לו אינצ׳ליני שתרם רכב הצלה חדש לעמותה

מרצ'לו אינצ'ליני מנכ"ל חברת "פרנצ'י נדל"ן" הקים קרן להאכלת חתולים וכלבים עזובים בתל אביב!

יועץ הנדל"ן מרצ'לו אינצ'ליני מנכ"ל חברת "פרנצ'י נדל"ן" הקים בימים אלו קרן שמטרתה מימון מזון להאכלת חתולים וכלבים עזובים באזור צפון תל אביב, בבלי ורמת אביב.

מרצ'לו אינצ'ליני, פרנצ'י נדל"ן: החגים הסתיימו – תושבי החוץ עוד כאן

תל אביב נהנית משיא רכישות נדל"ן על ידי עולים חדשים ותושבי חוץ. לפי גורמים בענף, הגל הזה עוד רחוק מלהסתיים

פרנצ'י נדל"ן תעניק חסות למכבי ת"א בכדורסל

מרצ'לו אינצ'ליני, מנכ"ל החברה חתם הסכם חסות עם הצהובים לעונת 2018/19 בהיקף של חצי מיליון ש"ח. אינצ'ליני גם כיועץ הנדל"ן של שחקני המועדון

תיירות החגים: תושבי חוץ קונים עשרות דירות בתשרי בת"א

עד כה נמכרו 21 דירות • הצפי הוא שהשיא של השנה שעברה, 70 דירות בחודש יישבר • המבוקשים: כיכר המדינה ורחובות הקרובים לים

האקזיט שלא עשיתם: הנכסים שערכם זינק

לעומת אנשים רבים שמספרים על אותו הנכס או הקרקע, שהיו שייכים למשפחה ונמכרו בזול - יש גם כאלו שמזלם שיחק להם ושרכשו את הנכס הנכון, שערכו זינק דרמטית בעשור האחרון. לפניכם כמה דוגמאות שכאלה

שיא ברכישת דירות על ידי תושבי חוץ בפסח

נתוני חברה המתמחה בתיווך ומכירת דירות לתושבי חוץ מציגים עלייה במספר הדירות שנמכרו לעולים חדשים ומשקיעים מחו"ל. מהיכן הגיעו רוב הרוכשים, אילו אזורים מועדפים עליהם למגורים ומה התקציב שעומד לרשותם?

למה אתם חושדים בדירות זולות מדי?

מחירי הדיור גבוהים, זה נכון. אבל גם מי שמנסה למכור דירה במחירים זולים יותר ממחירי השוק, מגלה שאין קופצים על רווח של עשרות ולפעמים מיליוני שקלים. למה זה קורה, ואיפה אפשר למצוא את המציאות האלה

חגיגת החנוכה של מכבי ת''א בכדורסל

הצהובים הגיעו לבית החולים שניידר במטרה לשמח את הילדים בחג החנוכה והעניקו חבילות ממתקים, כדורי סל חתומים ועוד. וגם: האטרקציה המיוחדת שהביא הספונסר מרצ'לו אינצ'ליני

פרנצ'י נדל"ן

חברת Franchi Real Estate נוסדה ב- 1964 על ידי פרנצ'סקו אינצ'ליני שעלה מאיטליה ופועלת כחברה משפחתית ייחודית ומצליחה. החברה מובילה בהצלחה בתחום תיווך נדל"ן, בייעוץ במכירה וברכישה של מקרקעין, בשמאות והשבחת נכסים, במתן שירות וליווי ללקוח בכל תהליך המכירה ו/או הרכישה של הנכס.

פרנצ'י נדל"ן

חברת Franchi Real Estate נוסדה ב- 1964 על ידי פרנצ'סקו אינצ'ליני שעלה מאיטליה ופועלת כחברה משפחתית ייחודית ומצליחה. החברה מובילה בהצלחה בתחום תיווך נדל"ן, בייעוץ במכירה וברכישה של מקרקעין, בשמאות והשבחת נכסים, במתן שירות וליווי ללקוח בכל תהליך המכירה ו/או הרכישה של הנכס.

אישיווק השבוע: מרצ'לו אינצ'ליני, בעלים, פרנצ'י נדל"ן

מרצ'לו אינצ'ליני, בן 48, יליד איטליה, עלה לישראל בגיל 5. בעלים ומנכ"ל החב' המתמחה בייזום ושיווק נדל"ן, תיווך והשבחת נכסים בישראל, ארה"ב ואירופה. לחב' היום 2 סניפים בתל אביב, סניף בורונה איטליה, סניף בפריז וסניף בניו יורק. החב' הינה הספונסרית של "מכבי ת"א בכדורסל" ומרצ'לו אינצ'ליני הינו יועץ הנדל"ן של הנהלת הקבוצה ושחקניה.

מוכרים נכס? חדשות טובות: תושבי החוץ ועולים חדשים מסתערים על שוק הנדל"ן

העלייה באנטישמיות והקורונה המשתוללת מתורגמות לעלייה חדה בביקוש לדירות בישראל. החוט המקשר בין המוכרים לרוכשים הוא מרצ'לו אינצ'ליני, המנכ"ל והבעלים של פרנצ'י נדל"ן: "מוכר הדירה יודע שאנחנו מבצעים את כל הפעולות על מנת שהנכס יימכר במחיר הטוב ביותר"

קוטג' בצפון תל אביב נמכר ב-4.25 מיליון שקל

לדברי מרצ'לו אינצ'ליני, מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן, שתיווכה בעסקה, הנכס הוצע למכירה לפני כמה חודשים, והגיע לטיפולו לפני כחודשיים וחצי במחיר מבוקש של 4.6 מיליון שקל

תושבי שבדיה ודנמרק רוכשים דירות במרכז הארץ

אחרי הצרפתים מגיע תור הסקנדינבים: מתווכים ומומחים בתחום מספרים כי חלק מהרוכשים עוברים לגור בדירות שקנו וחלקם מחזיקים בהן למקרה שהאנטישמיות בארצם תגבר

מוכרים נכס? חדשות טובות: תושבי החוץ ועולים חדשים מסתערים על שוק הנדל"ן

העלייה באנטישמיות והקורונה המשתוללת מתורגמות לעלייה חדה בביקוש לדירות בישראל. החוט המקשר בין המוכרים לרוכשים הוא מרצ'לו אינצ'ליני, המנכ"ל והבעלים של פרנצ'י נדל"ן: "מוכר הדירה יודע שאנחנו מבצעים את כל הפעולות על מנת שהנכס יימכר במחיר הטוב ביותר"

"הבהלה לדירה": זינוק בדרישה לדירות בישראל עם פתיחת השמיים

על רקע העלייה בתחלואה והתגברות האנטישמיות באירופה, צפוי גידול ניכר במספר העולים ותושבי החוץ. כפועל יוצא, כבר מורגש ביקוש גבוה לדירות בפרויקטים למגורים ברחבי הארץ, ולדירות ובתים יד שנייה בתל אביב וגוש דן. מרצ'לו אינצ'ליני, מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן: "שוק הנדל"ן בארץ מחייב פתרונות בזמן אמת - וזו המומחיות שלנו"

אילת על הכוונת של תושבי החוץ: "דרישה עצומה לפרויקטים למגורים בעיר ובפריפריה"

האנטישמיות ממשיכה להרים ראש, ובקהילות היהודיות בארה"ב ובאירופה מחשבים מסלול מחדש. מרצ'לו אינצ'ליני, מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן: "בשלוחות שלנו מתקבלות מבול של פניות. היעד הוא להגיע לארץ בהקדם האפשרי"

מקרית שמונה ועד אילת: "תושבי חוץ ועולים חדשים מתנפלים על פרויקטים בישראל"

כשברחבי העולם הקורונה משתוללת, ממהרים תושבי חוץ ועולים חדשים להבטיח לעצמם נכס בארץ הקודש. מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן מרצ'לו אינצ'ליני, הנמצא בקשר שוטף עם הקהילות היהודיות מעבר לים: "בחודשיים האחרונים כבר נרכשו מאות דירות בפרויקטים"

תושבי החוץ לא מוכנים לחכות ומסתערים על פרויקטים חדשים, דירות ובתים יד שנייה

שוק הנדל"ן למגורים מתעורר, כשעולים ותושבי חוץ מזדרזים להבטיח לעצמם נכס בישראל. "יש פה טירוף שאני לא זוכר כמותו", מצהיר מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן, מרצ'לו אינצ'ליני. "המשפחה המורחבת, השכנים והחברים מתארגנים יחדיו ומבקשים לרכוש דירות באותו הפרויקט"

"יותר עסקאות, יותר משקיעים": הורדת מס הרכישה ומגבלת הפריים כבר מורגשים בשוק הנדל"ן

"המשקיעים מעבר לים מזהים את האווירה החדשה בשוק, פונים אלינו בהמוניהם ומתעניינים בקנייה של נכסים" - כך אומר מרצ'לו אינצ'ליני, המייצג תושבי חוץ ועולים חדשים. לדבריו, גם הישראלים מבינים כי על רקע הסרת המגבלות זו העת לרדת מהגדר ולעורר את השטח

אוגוסט-ספטמבר: שיא ברכישת דירות על ידי תושבי חוץ

גל הרוכשים החדש ששוטף את ישראל שונה משנים עברו, הן בסוג הנכסים הנרכשים והן במאפייני הרוכשים עצמם. משווק הפרויקטים מרצ'לו אינצ'ליני: "היעד של תושבי החוץ והעולים הוא להגיע לישראל כקבוצה מלוכדת, ולרכוש נכסים באותו הבניין או באותו הפרויקט"

היהודים באים: תושבי החוץ מסתערים על פרויקטים חדשים בתל אביב וסביבתה

על רקע גל אנטישמיות חדש בחסות הקורונה, גובר הביקוש לנדל"ן בישראל מצד יהודי התפוצות - כשגם בנייה חדשה והתחדשות עירונית על הכוונת. מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן, מרצ'לו אינצ'ליני: "היעד הוא לסגור על נכס, ועכשיו. רק בשבועות האחרונים נרכשו למעלה ממאה דירות"

זינוק בעלייה: 60 אלף תושבי חוץ ועולים בדרך לישראל

התפרצות הקורונה צפויה להאיץ את גלי העלייה, ובענף הנדל"ן כבר נכנסים לכוננות. מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן מרצ'לו אינצ'ליני: "היהודים ותושבי החוץ מחשבים מסלול מחדש. יש לחץ לרכוש נכסים ומהר"

גל האנטישמיות בארה"ב: "יש לחץ לרכוש דירות בתל אביב וסביבתה, ומהר"

התקריות האנטישמיות שוטפות את צפון אמריקה, ובקהילות היהודיות מדברים בגלוי על עלייה. מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן, מרצ'לו אינצ'ליני: "אלפים הולכים לנחות בזמן הקרוב בישראל"

הבחירות בבריטניה כבר משפיעות על שוק הנדל"ן בתל אביב"

העלייה במקרי האנטישמיות והחשש מעליית מפלגת הלייבור, מביאה את הקהילה היהודית בממלכה לחשב מסלול מחדש. מנכ"ל פרנצ'י נדל"ן, מרצ'לו אינצ'ליני: "אלפים צפויים לנחות בארץ ולהסתער על הנכסים"

תושבי החוץ מבינים שמי שלא ירכוש דירה עכשיו - יפסיד

על רקע השיאים שנשברו ב-2018 במספר האירועים האנטישמיים ברחבי העולם, גוברת ההתעניינות של יהודים תושבי חוץ בדירות בישראל. מהי העיר המועדפת עליהם ומי הולך להרוויח מהתופעה?

דו"ח האנטישמיות: 2019 תהיה השנה של תושבי החוץ

סיכום התקריות האנטישמיות בשנה החולפת מציג מציאות מדאיגה, שבצדה גם תמורות משמעותיות בשוק הנדל"ן המקומי – בעיקר בתל אביב. מרצ'לו אינצ'ליני: "עשרות אלפי יהודים עתידים לעלות ממדינות המערב"

נדל"ן במודיעין: הסיבה המפתיעה לעליית מחירי הדירות

לצד ירושלים ותל אביב, תושבי החוץ מביעים עניין גובר בנכסי מגורים גם בעיר החזקה שבאמצע הדרך. המתווך מרצ'לנו אינצ'ליני: "לנוכח התקריות האנטישמיות בעולם, המגמה רק תלך ותגבר"

יהודי העולם רוצים דירה בישראל – ובאים כדי לסגור

גל של עולים חדשים מגיע לישראל, והפעם - מארצות המערב. איך משפיעים הרוכשים החדשים, לרוב אמידים ובעלי אמצעים, על שוק הנדל"ן המקומי?

40 אלף בריטים בדרך: "לוטשים עיניים לדירות בתל אביב"

האנטישמיות בבריטניה מתעצמת, ואיתה הביקוש לדירות בארץ הקודש. בשוק הנדל"ן התל אביבי המגמה כבר מורגשת, לרבות במחירי הנכסים. מרצ'לו אינצ'ליני: "ישראל נתפסת כמדינה שניתן להתחיל בה חיים חדשים"

רכבת אווירית לתל אביב: יהודי ארה"ב מתנפלים על שוק הדירות

האנטישמיות בארה"ב הרימה השבוע את ראשה המכוער, ושוק הנדל"ן בתל אביב נכנס ל"כוננות תושבי חוץ". מרצ'לו אינצ'ליני: "הטלפון לא מפסיק לצלצל. נאלצנו לפתוח עוד שלוחה לפונים"

מרצ'לו אינצ'ליני, פרנצ'י נדל"ן: החגים הסתיימו – תושבי החוץ עוד כאן

תל אביב נהנית משיא רכישות נדל"ן על ידי עולים חדשים ותושבי חוץ. לפי גורמים בענף, הגל הזה עוד רחוק מלהסתיים

תסמונת תשרי: תושבי החוץ מסתערים על הנדל"ן בתל אביב

צעדי מיסוי ציננו אמנם את פעילות המשקיעים הזרים בשוק המקומי, אולם תל אביב היתה ועודנה מוקד משיכה עבורם – בעיקר בתקופת החגים

רחוב דיזנגוף בתל אביב שוב בכותרות ! הפך יעד נדל"ני מועדף על צעירים תושבי חוץ

בדיקת שוק שערכה חב' "פרנצ'י נדל"ן" קובעת שבשנה האחרונה רחוב דיזינגוף בת"א הפך לאחד האזורים המבוקשים לרכישת דירות ע"י צעירים תושבי חוץ

אוהבים את החיים ואת בעלי החיים I אירוע מיוחד אמש של איש העסקים מרצ׳לו אינצ׳ליני שגם הנחית הפתעה גדולה לאוהבי בעלי החיים

אתמול בערב התקיים אירוע הוקרה והצדעה עבור מתנדבי SOS חיות, אותו ארגן נשיא ידידי SOS איש העסקים והנדל״ן מרצ׳לו אינצ׳ליני שתרם רכב הצלה חדש לעמותה

אתמול (שלישי) בערב התקיים אירוע הוקרה והצדעה עבור SOS חיות, שאורגן ע'י נשיא ידידי SOS מרצ׳לו אינצ׳ליני.כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

במעמד משפיעים התקיים בבית SOS בהרצליה אירוע הצדעה למתנדבים שמקדישים זמנם ללא רצון לתמורה עבור אותם בעלי חיים שברוב הזמן חסרי בית. מי הגיע לשם?
דילוג לתוכן