אודות

פרנצ'י נדל"ן

מאז נוסדה ב- 1964, פרנצ’י נדל”ן הינה חברה משפחתית הבנויה על מסורת של שרות בלתי מתפשר עבור מי שמחפשים את הדירות והבתים הטובים והמבוקשים בישראל.
מרצ’לו אינצ’ליני, קבלן בניין רשום, בנאי אמן ויזם משמש מזה שנים רבות כמנכ”ל ובעלים של החברה שיסד אביו פרנצ’סקו (פרנצ’י) כשלוחה של החברה המשפחתית, כאשר עלה ארצה מ-ונציה, איטליה.

franchi

בינלאומי

mark-franchi

כיהודי יליד ונציה המתגורר כל  חייו לסירוגין בין ישראל, איטליה וארה”ב, מרצ’לו מציע ללקוחותיו יתרון בולט, הן במומחיות והן בשיווק.

נכסינו הבלעדיים זוכים לסיקור נרחב ופרסום רב בישראל ורחבי העולם.

אנו ממשיכים, כל העת, להעמיק ולהרחיב את קשרינו עם קהילות יהודיות בינלאומיות רבות עם דגש על צפון אמריקה, אירופה, אוסטרליה, דרום אפריקה וקנדה.

לחברה משרדים ב-תל אביב, ורונה, ניו יורק, פריז ובריסל.

התמחות

mark-franchi
התמחותנו במכירת דירות ובתים יד שנייה ושיווק פרויקטים למגורים. כבעלי נסיון עשיר בתחומי הבניה, יזום נדל"ן ועיצוב פנים, לקוחותינו נהנים מידע שאינו מצוי בשגרה במשרדי תיווך ושיווק נדל"ן.

לקוחותינו

mark-franchi

במשך יותר מ – 50 שנה, פועלים בהצלחה גדולה כחברה המובילה בישראל, עם מאגר לקוחות עצום של למעלה ממיליון וחצי לקוחות מהארץ והעולם לרכישת נדל”ן בישראל.
אנו גאים לשמש כיועצי הנדל”ן המועדפים עבור מספר דורות של משפחות משקיעי נדל”ן בעלות השקעות ענפות, מישראל ומחו”ל. מרצ’לו אינצ’ליני משמש כיועץ הנדל”ן הבלעדי של מכבי תל אביב וכן יועץ הבית של לוי יצחק, שמאי ועורך מחירון הדירות של ישראל.

שרותינו

50-01 (1)

אנו דוגלים בשיטת עבודה יסודית, ומלווים את לקוחותינו באופן אישי בכל פרט ופרט, בכל שלבי הרכישה והמכירה. שירות ה-VIP עבור לקוחותינו הבלעדיים מחו”ל, כולל ליווי אישי, החל בהכנת סיור נכסים מראש ועד לסידורי לינה במלונות בתנאים מועדפים. מעל 50 שנה, מובילה פרנצ’י נדל”ן בהצלחה בתחומי הנדל”ן.

דילוג לתוכן